ТОВ «ХАММЕР МАРКЕТ»

м. Київ, проспект Валерія Лобановського, 56Б, 56/21, поверх 2, офіс 1.

+38 044 500-44-15

Поширені запитання

15

Якого кольору має бути олива Zepro Eco Medalist?

З кінця 2016 року, моторна олива Zepro Eco Medalist з в'язкістю 0W-20 має стандартний для оливи жовто-коричневий колір. Раніше, для того щоб підкреслити екологічність моторної оливи 0W-20, в нього додавався зелений барвник. Зараз в Японії виробляється ще більш малов'язкий продукт 0W-16, і незабаром естафета самого екологiчного продукту перейде до оливи 0W-16. Формула оливи не зазнала жодних змiн.

Який термін зберігання продукції Idemitsu (моторні та трансмісійні оливи)?

Термін зберігання більшості товарів торгової марки Idemitsu становить 36 місяців. Спочатку гарантований термін зберігання становив 18 місяців. Це був стандарт Компанії Idemitsu Kosan у всьому світі. Протягом 2016 року Компанія провела випробування продуктів з терміном зберігання понад 18 місяців, які не виявили змін технічних характеристик продуктів, в зв'язку з чим гарантований термін зберігання був збільшений до 36 місяців. При дотриманні умов зберігання в разі заливки оливи навіть на 35-му або 36-му місяцях, олива не втратить своїх експлуатаційних характеристик і буде виконувати свої функції в двигуні протягом усього терміну і пробігу, рекомендованих для Вашого автомобіля.

Чому на деяких жерстяних каністрах в штрих-коді немає цифр 45 або 49, які повинні бути на продуктах, вироблених в Японії?

Раніше штрих-код на каністрах «Zepro» був не міжнародний, а внутрішній - японський, тому що даний продукт спочатку був призначений виключно для внутрішнього ринку Японії. Однак з вересня 2016 року на каністрах розміщується штрих-код, що відповідає міжнародним стандартам.

Як часто потрібно робити заміну моторної оливи?

1. Зверніться до керівництва по експлуатації Вашого автомобіля. В мануалі часто можна знайти таблицю з інтервалами заміни, а також інформацію про інтервали заміни при важких умовах експлуатації.
2. Визначте умови експлуатації Вашого автомобіля.

Що означає почорніння моторної оливи?

Почорніння оливи говорить про його здатність чистити двигун. Тобто почорніння свідчить про те, що моторна олива виконує одну зі своїх найважливіших функцій. Міняти почорнілу оливу необхідно у відповідності з інтервалом заміни, зазначеним в керівництві по експлуатації Вашого автомобіля.

Як підібрати оливу, яка підійде саме до мого автомобіля?

Скористайтеся нашим підбором оливи за посиланням. Якщо продукції для Вашого автомобіля не знайдено, зв'яжіться, будь-ласка, з нашими технічними фахівцями, вони із задоволенням допоможуть Вам підібрати потрібний продукт.

У чому основна відмінність лінійок Zepro і Idemitsu?

Лінійка «Zepro» - продукція преміального класу. Якість продукції лінійки Zepro значно перевершує вимоги, встановлені інститутами, що регулюють якість моторних олив. Виробляється дана лінійка в Японії. Лінійка «Idemitsu» відповідає всім вимогам, зазначеним на упаковці. Оливи Idemitsu в пластиковій упаковці виробляються за японською технологією, під контролем японського менеджменту на новітньому заводі в Таїланді.

Чим оливи Idemitsu краще за інших провідних марок?

Компанія Idemitsu була заснована в 1911 році і з тих пір ми накопичили великий досвід у виробництві мастильних матеріалів. Наша компанія активно співпрацює з японськими виробниками і веде розробку моторних олив у відповідності до останніх вимог ринку моторних олив. Idemitsu веде розробку формуляцій у власному Центрі з розробки та досліджень в м. Чіба, Японія. Наші оливи - чергове підтвердження того, що Японія виробляє виключно якісну продукцію.

Де можна придбати оливи Idemitsu?

Якщо ви приватна особа, придбайте продукцію компанії idemitsu в роздрібних або інтернет-магазинах за посиланням. Якщо Вас цікавлять оптові закупівлі, звертайтеся, будь-ласка, до наших дистриб'юторів за посиланням.

Чим відрізняються оливи лінійки Extreme від Idemitsu? Чи взаємозамінні вони?

Продукти лінійок Extreme і Idemitsu повністю взаємозамінні в рамках однієї в'язкості (наприклад, олива Extreme 5W-30 повністю взаємозамінна Idemitsu 5W-30). Ви можете сміливо замінювати один продукт іншим, здійснювати долив одного продукту до іншого.

Для яких автомобілів підходять продукти Idemitsu ATF і Idemitsu CVTF?

Продукти Idemitsu ATF і Idemitsu CVTF підходять для більшості азіатських автомобілів.
Всю інформацію про можливості застосування продукції Idemitsu ATF і Idemitsu CVTF Ви можете переглянути за посиланням.

Чи відрізняються Idemitsu ATF, Idemitsu Multi ATF, Idemitsu Extreme ATF один від одного і чи можна замінювати одну трансмісійну рідину іншою?

Продукти Idemitsu ATF, Idemitsu Multi ATF, Idemitsu Extreme ATF повністю взаємозамінні. Ви можете сміливо замінювати один продукт іншим, здійснювати долив одного продукту до іншого.

Чи відрізняються Idemitsu CVTF, Idemitsu Multi CVTF, Idemitsu Extreme CVTF один від одного і чи можна замінювати одну трансмісійну рідину іншою?

Продукти Idemitsu CVTF, Idemitsu Multi CVTF, Idemitsu Extreme CVTF повністю взаємозамінні. Ви можете сміливо замінювати один продукт іншим, здійснювати долив одного продукту до іншого.

Чи можна додавати до моторних олив Idemitsu додаткові присадки?

Додавати присадки не рекомендуємо.
Сучасні моторні оливи являють собою суміш базових олив і присадок. В оливах застосовуються добре суміщені і збалансовані набори - пакети присадок. Додавання додаткових присадок може порушити перевірені з'єднання, а також підвищити ймовірність небажаної взаємодії всіх компонентів суміші. Це може привести до зниження експлуатаційних властивостей оливи.

Не знайшли відповідь на своє питання?

Зв'яжіться з нами заповнивши форму нижче.

Є питання або пропозиції?

Напишіть нам, скориставшись формою

Ваше ім'я

Ваш e-mail

Ваше повідомлення

Відправити

Ваше повідомлення відправлено!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Надіслати ще одне повідомлення