Киев
 
5 Квітня 2021

IDEMITSU KOSAN CO., LTD. Оновили свій КОРПОРАТИВНИЙ БРЕНД

У 2020 керівництвом компанії Idemitsu Kocan Co., Ltd було прийнято рішення про проведення ребрендингу. Починаючи з 2021 року новий логотип Idemitsu з'явиться і в Україні.

Логотип корпоративного бренду поєднує в собі новий шрифт та оновлений знак Аполлона. А також має більш приглушені тони.

В даний час Idemitsu починає оновлення всіх місць присутності продуктів компанії і планує завершити роботи протягом року. Звертаємо вашу увагу на те, що деякий час на ринку України будуть представлені одночасно продукти та рекламні матеріали компанії Idemitsu зі старим і новим логотипом.


Повернутися до новин

IDEMITSU KOSAN CO., LTD. Оновили свій КОРПОРАТИВНИЙ БРЕНД

<p> <em>У 2020 керівництвом компанії Idemitsu Kocan Co., Ltd було прийнято рішення про проведення ребрендингу. Починаючи з 2021 року новий логотип Idemitsu з'явиться і в Україні.</em> </p> <p> </p> Логотип корпоративного бренду поєднує в собі новий шрифт та оновлений знак Аполлона. А також має більш приглушені тони. <p> </p> <p> В даний час Idemitsu починає оновлення всіх місць присутності продуктів компанії і планує завершити роботи протягом року. Звертаємо вашу увагу на те, що деякий час на ринку України будуть представлені одночасно продукти та рекламні матеріали компанії Idemitsu зі старим і новим логотипом. </p>

Новости