Москва
 
13 Січня 2020

Idemitsu виступить технічним спонсором команди на ралі «Дакар»

Моторна олива Idemitsu кидає виклик піскам Азії. Компанія стане технічним спонсором команди «Hino Team Sugawara», в класі вантажних автомобілів з об'ємом двигуна менше 10 літрів.

Idemitsu виступить технічним спонсором команди на ралі «Дакар»

Вантажівка нашої команди візьме участь у найскладнішій багатоденці світу «Ралі Дакар», в якій за статистикою фінішує менше 50% автомобілів, що вийшли на старт. Мета - одержати 11 перемогу поспіль в своєму класі. Спеціально для ралі інженери компанії Idemitsu розробили гоночну моторну і трансмісійну оливу. При її створенні були використані найдосконаліші технології компанії в області олив.

Саме ралі в цей раз пройде по пісках Саудівської Аравії і це перша в історії «Дакара» гонка в Азії. Загальна протяжність траси складе близько 7800 км. Команда «Hino Team Sugawara», яку компанія Idemitsu підтримує з 2016 року, бере участь в «Ралі Дакар» з 1991 року. Починаючи з 2010 року машини команди не знають поразок у своєму класі.

Підберіть і для свого автомобіля моторну оливу від Idemitsu, та одержуйте свої перемоги над дорогою щодня.


Повернутися до новин

Idemitsu виступить технічним спонсором команди на ралі «Дакар»

<p> Моторна олива Idemitsu кидає виклик піскам Азії. Компанія стане технічним спонсором команди «Hino Team Sugawara», в класі вантажних автомобілів з об'ємом двигуна менше 10 літрів. </p> <p> <img width="800" alt="Idemitsu виступить технічним спонсором команди на ралі «Дакар»" src="/upload/medialibrary/0ca/0ca6dd4fb915ee138311cc9c1f531fd7.jpg" height="533" title="Idemitsu виступить технічним спонсором команди на ралі «Дакар»" align="middle"><br> </p> <p> Вантажівка нашої команди візьме участь у найскладнішій багатоденці світу «Ралі Дакар», в якій за статистикою фінішує менше 50% автомобілів, що вийшли на старт. Мета - одержати 11 перемогу поспіль в своєму класі. Спеціально для ралі інженери компанії Idemitsu розробили гоночну моторну і трансмісійну оливу. При її створенні були використані найдосконаліші технології компанії в області олив. </p> <p> Саме ралі в цей раз пройде по пісках Саудівської Аравії і це перша в історії «Дакара» гонка в Азії. Загальна протяжність траси складе близько 7800 км. Команда «Hino Team Sugawara», яку компанія Idemitsu підтримує з 2016 року, бере участь в «Ралі Дакар» з 1991 року. Починаючи з 2010 року машини команди не знають поразок у своєму класі. </p> <p> Підберіть і для свого автомобіля моторну оливу від Idemitsu, та одержуйте свої перемоги над дорогою <a href="https://www.idemitsu.ua/selection/">щодня</a>. </p>

Новости