Киев
 
12 Листопада 2018

ХОРОШІ НОВИНИ ДЛЯ ПОЦІНОВУВАЧІВ ЯПОНСЬКИХ АВТОМОБІЛІВ!

Шановні клієнти, ми розширюємо асортимент моторних олив лінійки Zepro і представляємо Вашій увазі новинку на ринку України моторну оливу ZEPRO TOURING PRO 0W-30 SN / CF GF-5.

Zepro-4l1l.jpg

ZEPRO TOURING PRO 0W-30 SN / CF GF-5 Fully-Synthetic - це синтетична енергозберігаюча моторна олива найвищих експлуатаційних характеристик для сучасних бензинових і дизельних двигунів, в тому числі з турбонаддувом.

Вироблена на основі суміші синтетичної базової оливи та поліальфаолефінів. Завдяки такому поєднанню забезпечує надійний захист двигуна від зносу і відкладень. Продукт розроблений з урахуванням можливої ​​експлуатації в суворих кліматичних зонах при дуже низьких температурах навколишнього середовища.

* Поліальфаолефіни (ПАО) - базові оливи, отримані методом каталітичного синтезу газів. Рідини з дуже високими експлуатаційними властивостями та індексом в'язкості. Характеризуються відмінною окислювальною стійкістю і відсутністю шкідливих домішок, таких як сполуки сірки, азоту і металів, що забезпечує високі властивості мастильних матеріалів, вироблених на їх основі.

Чекаємо Вас в наших офіційних точках продажу!


Повернутися до новин

ХОРОШІ НОВИНИ ДЛЯ ПОЦІНОВУВАЧІВ ЯПОНСЬКИХ АВТОМОБІЛІВ!

<p> Шановні клієнти, ми розширюємо асортимент моторних олив лінійки Zepro і представляємо Вашій увазі новинку на ринку України моторну оливу ZEPRO TOURING PRO 0W-30 SN / CF GF-5. </p> <p> <img width="202" alt="4l.jpg" src="/upload/medialibrary/f46/f46c7ae284e2421333c1055125885fac.jpg" height="269" title="4l.jpg" align="middle"><img width="185" alt="1l.jpg" src="/upload/medialibrary/512/51209ba6d46562642099268e6b843e68.jpg" height="248" title="1l.jpg" align="middle"><br> </p> <p> ZEPRO TOURING PRO 0W-30 SN / CF GF-5 Fully-Synthetic - це синтетична енергозберігаюча моторна олива найвищих експлуатаційних характеристик для сучасних бензинових і дизельних двигунів, в тому числі з турбонаддувом. </p> <p> Вироблена на основі суміші синтетичної базової оливи та поліальфаолефінів. Завдяки такому поєднанню забезпечує надійний захист двигуна від зносу і відкладень. Продукт розроблений з урахуванням можливої ​​експлуатації в суворих кліматичних зонах при дуже низьких температурах навколишнього середовища. </p> <p> * Поліальфаолефіни (ПАО) - базові оливи, отримані методом каталітичного синтезу газів. Рідини з дуже високими експлуатаційними властивостями та індексом в'язкості. Характеризуються відмінною окислювальною стійкістю і відсутністю шкідливих домішок, таких як сполуки сірки, азоту і металів, що забезпечує високі властивості мастильних матеріалів, вироблених на їх основі. </p> <p> Чекаємо Вас в наших офіційних точках продажу! </p>

Новости