24 Вересня 2018

КОРОТКИЙ ОГЛЯД КЛЮЧОВИХ ПЕРЕВАГ РІДИНИ IDEMITSU ATF

Рідина Idemitsu ATF - синтетична рідина для найсучасніших АКПП, які останнє десятиліття встановлюються на престижні і потужні моделі автомобілів Lexus, Infiniti, VW, Volvo. З технічної точки зору ця рідина унікальна тим, що повністю відповідає вимогам до рідин, відбитим в новітніх специфікаціях, таких як Toyota WS, Nissan ATF Matic S, Mazda ATF FZ, Mitsubishi Dia Queen ATF J3, GM Dexron VI, а також перевершує вимоги попередніх специфікацій, найбільш поширених серед азіатських автомобілів, таких як Toyota T-IV, Nissan ATF Matic D, Mazda ATF M5, Mitsubishi Dia Queen ATF SPIII, Honda ATF Z-1.

Така синергія властивостей цього продукту стала можлива в результаті використання найкращої синтетичної оливи групи III + і з особливою ретельністю підібраною рецептури пакету присадок, хімічні компоненти якої характеризуються винятковою стійкістю до навантажень і високих температур.

Не менш важливу роль в унікальності цього продукту зіграв більш ніж 25 річний досвід, накопичений при співпраці з найбільшими японськими виробниками трансмісій AISIN і JATCO. Адже не секрет, що компанія Ідемітсу виробляє не тільки оригінальні рідини для АКПП для першої заливки і сервісного обслуговування провідних японських автовиробників, але також виробляє універсальну рідину під брендом AISIN.

Важливо відзначити, що можливість універсального застосування рідини Idemitsu ATF в різних АКПП отримана не на шкоду скорочення її терміну служби. Термін служби цієї рідини нітрохи не менше ніж у найдорожчих оригінальних малов`язких продуктів останнього покоління, що підтверджено практичним досвідом застосування Idemitsu ATF в сотнях тисяч АКПП автомобілів.


Повернутися до новин

КОРОТКИЙ ОГЛЯД КЛЮЧОВИХ ПЕРЕВАГ РІДИНИ IDEMITSU ATF

Така синергія властивостей цього продукту стала можлива в результаті використання найкращої синтетичної оливи групи III + і з особливою ретельністю підібраною рецептури пакету присадок, хімічні компоненти якої характеризуються винятковою стійкістю до навантажень і високих температур.<br /> Не менш важливу роль в унікальності цього продукту зіграв більш ніж 25 річний досвід, накопичений при співпраці з найбільшими японськими виробниками трансмісій AISIN і JATCO. Адже не секрет, що компанія Ідемітсу виробляє не тільки оригінальні рідини для АКПП для першої заливки і сервісного обслуговування провідних японських автовиробників, але також виробляє універсальну рідину під брендом AISIN.<br /> Важливо відзначити, що можливість універсального застосування рідини Idemitsu ATF в різних АКПП отримана не на шкоду скорочення її терміну служби. Термін служби цієї рідини нітрохи не менше ніж у найдорожчих оригінальних малов`язких продуктів останнього покоління, що підтверджено практичним досвідом застосування Idemitsu ATF в сотнях тисяч АКПП автомобілів.<br />

Новости