Киев
 
31 Січня 2020

Моторні оливи Ідемітсу пройшли випробування в гонці 24 години Дайтони

Мастильні рішення Ідемітсу знову довели найвищий рівень, з успіхом пройшовши випробування двадцятичотирьохгодинною гонкою. Машина команди Mazda, яку спонсорує компанія Ідемітсу, посіла друге місце в легендарній гонці 24 години Дайтони.
100030143.jpg
У США, в останні вихідні січня, завершилась одна з найпопулярніших гонок у світі - 24 години Дайтони. Це перша велика гонка року, з якої починається весь світовий гоночний сезон.

Гонка триває 24 години, це змушує команди постійно шукати баланс між швидкістю і надійністю і висуває підвищені вимоги до двигунів і мастильних компонентів.
Цього року сотні тисяч глядачів стали свідками тріумфу команди Mazda, чия машина зайняла друге місце на подіумі.
Інженери Ідемітсу, використовуючи наші досягнення в області моторних олив, розробили мастильні рішення для унікального двигуна команди Mazda, яка настільки успішно виступила в гонці.

А яке з моторних олив Ідемітсу використовуєте ви? Скористайтеся зручним пошуком на нашому сайті і виберіть оптимальне рішення для конкретно вашого автомобіля.

Повернутися до новин

Моторні оливи Ідемітсу пройшли випробування в гонці 24 години Дайтони

Мастильні рішення Ідемітсу знову довели найвищий рівень, з успіхом пройшовши випробування двадцятичотирьохгодинною гонкою. Машина команди Mazda, яку спонсорує компанія Ідемітсу, посіла друге місце в легендарній гонці 24 години Дайтони.<br> <br> У США, в останні вихідні січня, завершилась одна з найпопулярніших гонок у світі - 24 години Дайтони. Це перша велика гонка року, з якої починається весь світовий гоночний сезон.<br> Гонка триває 24 години, це змушує команди постійно шукати баланс між швидкістю і надійністю і висуває підвищені вимоги до двигунів і мастильних компонентів.<br> <img width="607" alt="100030143.jpg" src="/upload/medialibrary/6bf/6bf68700878c35b3368438e085ba0e17.jpg" height="340" title="100030143.jpg"><br> <br> Цього року сотні тисяч глядачів стали свідками тріумфу команди Mazda, чия машина зайняла друге місце на подіумі.<br> Інженери Ідемітсу, використовуючи наші досягнення в області моторних олив, розробили мастильні рішення для унікального двигуна команди Mazda, яка настільки успішно виступила в гонці.<br> <br> А яке з моторних олив Ідемітсу використовуєте ви? Скористайтеся зручним пошуком на нашому сайті і виберіть оптимальне рішення для конкретно вашого автомобіля.<br> <br>

Новости