3 Червня 2019

ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ МОТОРНОЇ ОЛИВИ

Щоб не думати постійно про роботу двигуна, потрібно один раз добре подумати про моторну оливу. Адже вона виконує цілий ряд найважливіших функцій:

1. Підтримує двигун в чистоті. Нейтралізує кислоти, виносить із зон тертя продукти зносу і окислення, після чого вони можуть бути відфільтровані на масляному фільтрі.

2. Змащує деталі, оберігаючи їх від сухого тертя. А також охолоджує деталі. І те, і інше допомагає знизити їх знос.

3. Відводить тепло від поверхонь, які труться.

4. Ущільнює зазори між деталями циліндро-поршневої групи. Зокрема, це запобігає або зводить до мінімуму такі проблеми, як прорив газів з камери згоряння.

Основні функції моторної оливи

При цьому сама олива працює в дуже жорстких умовах. На неї впливає безліч факторів - від механічних навантажень і перепадів температури до впливу різних газів і продуктів неповного згоряння палива.

Олива IDEMITSU надійно захищає двигун і зберігає властивості протягом довгого часу. Тому Вам не доведеться турбуватися про її позапланові заміни.

Підібрати продукт, який підходить саме Вашому автомобілю, можна на нашому сайті: https://www.idemitsu.ua/selection/


Повернутися до новин

ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ МОТОРНОЇ ОЛИВИ

<p> Щоб не думати постійно про роботу двигуна, потрібно один раз добре подумати про моторну оливу. Адже вона виконує цілий ряд найважливіших функцій: </p> <p> 1. Підтримує двигун в чистоті. Нейтралізує кислоти, виносить із зон тертя продукти зносу і окислення, після чого вони можуть бути відфільтровані на масляному фільтрі. </p> <p> 2. Змащує деталі, оберігаючи їх від сухого тертя. А також охолоджує деталі. І те, і інше допомагає знизити їх знос. </p> <p> 3. Відводить тепло від поверхонь, які труться. </p> <p> 4. Ущільнює зазори між деталями циліндро-поршневої групи. Зокрема, це запобігає або зводить до мінімуму такі проблеми, як прорив газів з камери згоряння. </p> <p> <img width="900" alt="Основні функції моторної оливи" src="/upload/medialibrary/3f5/3f5448c28980023d9f7e827599e587e9.jpg" height="600" title="Основні функції моторної оливи" align="middle"><br> </p> <p> </p> <p> При цьому сама олива працює в дуже жорстких умовах. На неї впливає безліч факторів - від механічних навантажень і перепадів температури до впливу різних газів і продуктів неповного згоряння палива. </p> <p> Олива IDEMITSU надійно захищає двигун і зберігає властивості протягом довгого часу. Тому Вам не доведеться турбуватися про її позапланові заміни. </p> <p> Підібрати продукт, який підходить саме Вашому автомобілю, можна на нашому сайті: <a href="https://www.idemitsu.ua/selection/">https://www.idemitsu.ua/selection/</a> </p>

Новости