1 Квітня 2019

ОСОБЛИВОСТІ СКЛАДУ МОТОРНИХ ОЛИВ

За останні 10 років двигуни автомобілів значно еволюціонували, а разом з ними еволюціонувало і моторна олива, яка має за своїми властивостями відповідати новим технічним характеристикам.

Конкуренція на ринку моторних олив висока, тому формули тримаються в найсуворішому секреті. І все ж, іноді можна відкрити таємницю і розповісти про деякі компоненти, які вплинули на еволюцію цієї області і вивели властивості моторних олив на новий рівень.

Один з таких компонентів - молібден, що міститься в продукції компанії IDEMITSU.

Ця речовина широко використовується в металургії, для легування сталей як компонент жароміцних і корозійностійких сплавів. Молібден один з небагатьох легуючих елементів, здатних одночасно підвищити міцність, в'язкі властивості сталі та корозійну стійкість. Молібден також знайшов широке застосування для виробництва присадок до моторних олив.

Молібденові присадки використовуються як фрикційні модифікатори, протизносні присадки і антиоксиданти. У моторних оливах молібденові присадки створюють ефект синергії з протизношувальними присадками, створюючи захисну плівку на поверхні металу, забезпечуючи зменшений знос і коефіцієнт тертя. Зменшений коефіцієнт тертя забезпечує високі енергозберігаючі властивості, до 7%, що є одним з основних трендів автомобільного ринку. Додатково в якості антиоксиданту молібденові присадки підвищують стійкість оливи до окислення.

На різних сайтах в інтернеті можна зустріти суперечливі думки про присадки, що входять в моторні оливи, в тому числі і про молібден. Найчастіше ці думки можуть бути навіть досить логічно обгрунтовані. Їх можна враховувати, але все ж, першоджерелом при виборі оливи для вашого двигуна повинна бути інструкція з експлуатації Вашого автомобіля. У ній ви знайдете найточніші рекомендації.


Повернутися до новин

ОСОБЛИВОСТІ СКЛАДУ МОТОРНИХ ОЛИВ

<p> За останні 10 років двигуни автомобілів значно еволюціонували, а разом з ними еволюціонувало і моторна олива, яка має за своїми властивостями відповідати новим технічним характеристикам. </p> <p> Конкуренція на ринку моторних олив висока, тому формули тримаються в найсуворішому секреті. І все ж, іноді можна відкрити таємницю і розповісти про деякі компоненти, які вплинули на еволюцію цієї області і вивели властивості моторних олив на новий рівень. </p> <p> Один з таких компонентів - молібден, що міститься в продукції компанії IDEMITSU. </p> <p> Ця речовина широко використовується в металургії, для легування сталей як компонент жароміцних і корозійностійких сплавів. Молібден один з небагатьох легуючих елементів, здатних одночасно підвищити міцність, в'язкі властивості сталі та корозійну стійкість. Молібден також знайшов широке застосування для виробництва присадок до моторних олив. </p> <p> Молібденові присадки використовуються як фрикційні модифікатори, протизносні присадки і антиоксиданти. У моторних оливах молібденові присадки створюють ефект синергії з протизношувальними присадками, створюючи захисну плівку на поверхні металу, забезпечуючи зменшений знос і коефіцієнт тертя. Зменшений коефіцієнт тертя забезпечує високі енергозберігаючі властивості, до 7%, що є одним з основних трендів автомобільного ринку. Додатково в якості антиоксиданту молібденові присадки підвищують стійкість оливи до окислення. </p> <p> На різних сайтах в інтернеті можна зустріти суперечливі думки про присадки, що входять в моторні оливи, в тому числі і про молібден. Найчастіше ці думки можуть бути навіть досить логічно обгрунтовані. Їх можна враховувати, але все ж, першоджерелом при виборі оливи для вашого двигуна повинна бути інструкція з експлуатації Вашого автомобіля. У ній ви знайдете найточніші рекомендації. </p>

Новости