Киев
 
31 Січня 2019

ЯК З’ЯВИЛАСЯ ПЕРША СИНТЕТИЧНА ОЛИВА?

А чи знаєте Ви, що вперше синтетична моторна олива була застосована в авіації?

Олива на мінеральній основі під час польоту літака при температурі нижче мінус сорока просто замерзала.

Тому в галузі моторобудування гостро постало питання про створення оливи, властивості якої будуть максимально стабільні в різних умовах експлуатації.

Так, шляхом синтезу молекул, була створена синтетична основа, яка менш схильна до впливу зовнішніх факторів, тому її властивості краще зберігають стабільність в процесі роботи двигуна протягом тривалого часу.

Це стало суттєвою перевагою для звичайних автолюбителів, адже синтетична моторна олива окислюється і деградує набагато повільніше, ніж мінеральна і в меншій мірі реагує на зміну температур.

Крім того, деякі параметри моторної оливи, обов'язкові для багатьох сучасних двигунів, як, наприклад, низькотемпературні властивості, неможливо реалізувати на повністю мінеральній основі.

Безумовно, поява на ринку синтетичних олив не скасувала використання мінеральних і напівсинтетичних. Вони використовуються в автомобілях вітчизняного виробництва, в автомобілях з солідним пробігом або при експлуатації автомобіля в кліматі, де зимові температури не опускаються нижче позначки мінус 15 градусів Цельсія.

Звичайно, «останньою інстанцією» для визначення характеристик оливи для двигуна Вашого автомобіля є його інструкція з експлуатації.

А ми пропонуємо скористатися нашим підбором на сайті, щоб вибрати в лінійці продукції IDEMITSU оливу по відповідним параметрам.


Повернутися до новин

ЯК З’ЯВИЛАСЯ ПЕРША СИНТЕТИЧНА ОЛИВА?

А чи знаєте Ви, що вперше синтетична моторна олива була застосована в авіації?<br /> Олива на мінеральній основі під час польоту літака при температурі нижче мінус сорока просто замерзала.<br /> Тому в галузі моторобудування гостро постало питання про створення оливи, властивості якої будуть максимально стабільні в різних умовах експлуатації.<br /> Так, шляхом синтезу молекул, була створена синтетична основа, яка менш схильна до впливу зовнішніх факторів, тому її властивості краще зберігають стабільність в процесі роботи двигуна протягом тривалого часу.<br /> Це стало суттєвою перевагою для звичайних автолюбителів, адже синтетична моторна олива окислюється і деградує набагато повільніше, ніж мінеральна і в меншій мірі реагує на зміну температур.<br /> Крім того, деякі параметри моторної оливи, обов&#39;язкові для багатьох сучасних двигунів, як, наприклад, низькотемпературні властивості, неможливо реалізувати на повністю мінеральній основі.<br /> Безумовно, поява на ринку синтетичних олив не скасувала використання мінеральних і напівсинтетичних. Вони використовуються в автомобілях вітчизняного виробництва, в автомобілях з солідним пробігом або при експлуатації автомобіля в кліматі, де зимові температури не опускаються нижче позначки мінус 15 градусів Цельсія.<br /> Звичайно, «останньою інстанцією» для визначення характеристик оливи для двигуна Вашого автомобіля є його інструкція з експлуатації.<br /> А ми пропонуємо скористатися нашим підбором на сайті, щоб вибрати в лінійці продукції IDEMITSU оливу по відповідним параметрам.<br />

Новости