Киев
 
28 Листопада 2018

ЗЛИТТЯ IDEMITSU KOSAN І SHOWA SHELL SEKIYU

16 жовтня корпорація Idemitsu Kosan оголосила про завершення операції по злиттю з іншим представником нафтопереробної галузі в Японії Showa Shell Sekiyu на суму $ 5,6 млрд.

Нагадаємо, що в липні 2018 року компанії Idemitsu Kosan і Showa Shell Sekiyu повідомили про досягнення консенсусу з питань злиття двох компаній.

За умовами угоди 0,41 акції Idemitsu Kosan буде обміняно на кожен папір Showa Shell.

Idemitsu Kosan займає друге місце серед нафтопереробних компаній Японії за обсягом виручки, Showa Shell - четвертий. Сукупна виручка об'єднаної компанії складе близько $ 47 млрд на рік.

Результатом даної угоди буде компанія, що контролює близько третини ринку нафтопродуктів Японії.

Дане злиття не матиме впливу на поставки і продаж моторних олив Zepro і Idemitsu та інших мастильних матеріалів, що поставляються в Україну, усі назви залишаться незмінними.


Повернутися до новин

ЗЛИТТЯ IDEMITSU KOSAN І SHOWA SHELL SEKIYU

<p> 16 жовтня корпорація Idemitsu Kosan оголосила про завершення операції по злиттю з іншим представником нафтопереробної галузі в Японії Showa Shell Sekiyu на суму $ 5,6 млрд.<br> </p> <p> Нагадаємо, що в липні 2018 року компанії Idemitsu Kosan і Showa Shell Sekiyu повідомили про досягнення консенсусу з питань злиття двох компаній. </p> <p> За умовами угоди 0,41 акції Idemitsu Kosan буде обміняно на кожен папір Showa Shell. </p> <p> Idemitsu Kosan займає друге місце серед нафтопереробних компаній Японії за обсягом виручки, Showa Shell - четвертий. Сукупна виручка об'єднаної компанії складе близько $ 47 млрд на рік. </p> <p> Результатом даної угоди буде компанія, що контролює близько третини ринку нафтопродуктів Японії. </p> <p> Дане злиття не матиме впливу на поставки і продаж моторних олив Zepro і Idemitsu та інших мастильних матеріалів, що поставляються в Україну, усі назви залишаться незмінними. </p>

Новости